Zwycięski krok w drugiej rundzie!

13 lutego 2022
Wygrywamy
Początek spotkania był nerwowy dla naszych zawodników, przegrywaliśmy dwiema bramkami, pierwszą bramkę nasi pierwszoligowcy rzucili dopiero w 7. minucie na 1:2. Do 23. minuty utrzymujemy 1-2 bramkowe prowadzenie, aby w 25. minucie odskoczyć na plus 3 bramki. Pierwszą połowę kończymy prowadzeniem 12:9.
Druga połowa to wyrównany przebieg gry, bramka za bramkę, w 48. minucie rezerwy wicemistrza Polski dochodzą nas na remis po 20.
Później zryw, gdzie w przeciągu 7 minut nasi rzucili 6 bramek nie tracąc ani jednej!
Końcówka meczu - młodzi zawodnicy z Płocka zagrali dobrze w obronie, co spowodowało kilka strat i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 28:25.
Najwięcej bramek rzucili Mariusz Kuśmierczyk i Marek Starzec, którzy przez cały mecz byli wiodącą siłą ataku naszej drużyny. Z dobrej strony pokazał się również Bartłomiej Helman, który świetnie dyrygował naszymi poczynaniami ofensywnymi. Jakub Biernat popisał się świetną pracą w bramce, notując w pierwszej połowie 50-procentową skuteczność (a w całym meczu 40%). Wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie!
Bramkarze: Jakub BIERNAT, Krystian CIEŚLAK