Udany turniej Pabiksu!

28 maja 2022
Kolejny turniej najmłodszych zawodników i zawodniczek Pabiksu bardzo udany!
Turniej został przeniesiony z miejscowości Piątek do Konstantynowa Łódzkiego. Drużyny z Pabianic pokazały swoją dominację!
Nasi chłopcy okazali się być bezkonkurencyjni i mecz z drużyną z Piątku wygrali 11:3, drugi z dziewczynkami z Pabiksu 17:9 i trzeci z Konstantynowem Łódzkim 12:1.
Nasze dziewczynki występują w tej samej lidze, ponieważ w tej lidze nie ma drużyn żeńskich, więc walczą z chłopcami. Tym razem swój pierwszy mecz z Konstantynowem remisują po 7. Mecz z chłopcami z Pabiksu przegrywają 9:17, a po świetnej grze z drużyną z Piątku wygrały 10:7.
Skład drużyny żeńskiej Pabiks II:
Bramkarka: Anna OKLEJAK
W polu walczyły: Magda SONNAK, Agata OSET, Gabriela MACIEJEWSKA, Anna SKIERMAN, Paulina GRZELAK, Mają AUGUSTYNIAK, Hanna GOŚCIŁOWICZ, Aleksandra KRYŚCIŃSKA.
Trener: Mateusz OKLEJAK.
Skład drużyny męskiej:
Bramkarze: Maciek GROSS, Franciszej RUSEK
W polu walczyli: Dominik CZARNECKI, Tymon STĘPNIAK, Juliusz JACH, Jan MACIASZEK, Adam NASTACHOWSKI, Mateusz TOMASZEWSKI, Marcel SIUBDZIA, Michał MIELECKI, Mateusz PAPROCKI, Jan WALOCHA.
Trener: Konrad WITCZAK.
Za dwa tygodnie turniej w Pabianicach, podczas którego powalczymy o to, aby w tabeli obie drużyny zajęły pierwsze i drugie miejsce!
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakt

SPR PABIKS PABIANICE
95-200 Pabianice
Ul. Grota Roweckiego 3

e-mail: sprpabiks@gmail.com
pabiks@pabiks.pl

NIP: 7311869494

Odwiedź nas

KLUB

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.