Świętowali grając!

25 listopada 2021
Z okazji Święta Niepodległości klub MKS Wieluń zorganizował mini turniej piłki ręcznej, w którym udział wzięły nasze dwie drużyny najmłodszych zawodników i zawodniczek. Każda drużyna rozegrała po 5 meczy.
Dziewczyny w swojej grupie wygrały dwa mecze, w trzecim był remis i o wygranej zadecydował rzut monetą i szczęście dopisało przeciwniczkom. Dziewczyny w półfinale zmierzyły się z naszymi niepokonanymi chłopcami, którzy okazali się skuteczniejsi.
Dziewczyny walczyły o trzecie miejsce z drużyną z Wielunia, a chłopcy o pierwsze miejsce, również z drużyną z Wielunia. Dziewczyny do ostatnich sekund walczyły z chłopcami z Wielunia, ale ostatecznie w ostatnich sekundach straciły bramkę i mecz zakończył się wynikiem 7:6.
W meczu o pierwsze miejsce emocje trwały do ostatnich sekund. Zakończył się on remisem i o tym, kto zajmie pierwsze miejsce w turnieju, decydowały rzuty karne. Nasi chłopcy okazali się być skuteczniejsi - trafili wszystkie trzy karne i to właśnie chłopcy z SPR Pabiks Pabianice zajęli pierwsze miejsce w tym turnieju.
Zgarnęliśmy masę nagród indywidualnych!
Najlepsza zawodniczka w drużynie Pabiksu - Agata Oset. Najlepszy zawodnik w drużynie chłopców - Franciszek Rusek. MVP turnieju kategorii dziewczynek - Anna Skierman.
MVP turnieju w kategorii chłopców - Dominik Czarnecki
Wielkie gratulacje dla zawodników, zawodniczek i trenerów!
Skład drużyny dziewcząt: Anna Oklejak, Pola Wachecka, Anna Skierman, Gabriela Maciejewska Aleksandra Kryścińska, Zofia Gęś, Agata Oset, Magda Sonnak, Paulina Grzelak.
Trener: Mateusz Oklejak
Skład drużyny chłopców: Maciej Gross, Tymon Stępniak, Dominik Czarnecki, Jan Walocha, Ignacy Gurazda, Jan Gurazda, Maksim Bloch, Jakub Kilanczyk, Franciszek Rusek, Bartek Kwiatkowski, Marcel Siubdzia, Mateusz Tomaszewski, Marcel Lewera, Kajetan Chorąży, Michał Mielecki, Adam Nastachowski.
Trener: Konrad Witczak
Trenerem wspomagającym obie drużyny jest Jarosław Siubdzia.

 

Kontakt

SPR PABIKS PABIANICE
95-200 Pabianice
Ul. Grota Roweckiego 3

e-mail: sprpabiks@gmail.com
pabiks@pabiks.pl

NIP: 7311869494

Odwiedź nas

KLUB

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.