SPR PABIKS II IMPACT VS KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 20:28(11:15)

15 stycznia 2022

W sobotę nasi juniorzy w ramach rozgrywek II lI ligi wspierani przez kilku zawodników z pierwszego zespołu podjęli na własnym parkiecie KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Doświadczony zespół gości już po 6 minutach gry objął czterobramkowe prowadzenie. Kolejne 15 minut meczu to równa walka obu zespołów. Końcówka pierwszej połowy to zryw przyjezdnych, którzy do przerwy prowadzą 15:11.Druga część spotkania to walka bramka za bramkę aż do 55 minuty. W końcówce goście zdołali jednak powiększyć przewagę. Ostatecznie mecz kończy się wynikiem 28:20 dla przeciwników. W grze Pabiksu można było dostrzec sporo pozytywów i wyraźną poprawę względem pierwszej rundy rozgrywek. Naszym juniorom życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach.