Seniorki kończą rok w dobrych nastrojach!

22 grudnia 2021
Wczoraj o 20:30 zakończyły swój debiutancki rok seniorki. Nie obyło się bez upominków. Skład troszkę okrojony ze względu na panujące warunki atmosferyczne i kwarantanny.
Trening świąteczny wraz z drużyną młodzików, prowadzony przez naszą zawodniczkę Magdę Borowiec, zakończył rok 2021.
Rok 2021 zaliczamy do bardzo udanych. Start naszych juniorek w rozgrywkach ligowych, dzięki któremu dziewczyny nie kończą swojej przygody w piłce ręcznej już teraz, a mają szansę dalej się rozwijać we własnym klubie. Udane transfery (Kasia Sobińska, Kasia Płachecka, Kasia Ostros, Sandra Filipczak, Aleksandra Frontczak, Marta Szumska). Dziewczyny płynnie weszły w drużynę dając szansę młodszym koleżankom nabierać doświadczenia boiskowego, a i one same nabierają nowych umiejętności.
Niestety też z drużyny ubyły wychowanki - Marta Animucka, Nadia Retelewska i Żaklina Wróblewska, które postanowiły pożegnać się z piłką ręczną. Dziewczyny, dziękujemy Wam za te wszystkie lata spędzone w barwach Pabiksu i mamy nadzieję, że będziecie dalej nas wspierać z trybun podczas meczów. Klub i miejsce pobytu zmieniła Zuzanna Kleczaj, która od samego początku zaistnienia żeńskiej drużyny w Pabianicach była naszą czołową zawodniczką, obecnie "Salami" reprezentuje barwy Varsovii Warszawa.
W imieniu drużyny seniorek składamy wszystkim sympatykom drużyny i całego klubu życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Do zobaczenia!!!

Kontakt

SPR PABIKS PABIANICE
95-200 Pabianice
Ul. Grota Roweckiego 3

e-mail: sprpabiks@gmail.com
pabiks@pabiks.pl

NIP: 7311869494

Odwiedź nas

KLUB

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.