Pabiks Impact -  Varsovia Warszawa 25:45(11:25)

28 lutego 2022
Pabiks IMPACT Pabianice - Varsovia II Warszawa 25:45 (11:25)

W sobotę o 15:00 na parkiet wybiegły nasze seniorki. Pierwsze 10 minut meczu to gra bramka za bramkę 5:5, późniejsze minuty to zdecydowana dominacja drużyny z Warszawy, wynikająca z naszej nieskuteczności i błędów indywidualnych. Pierwsza połowa kończy się już bardzo wysoką przewagą 11:25 dla Varsovii II Warszawa. Druga odsłona to znów dobry początek i w miarę wyrównana gra przez 16 minut, ale ponownie w ciągu zaledwie 2 minut popełniamy 5 niewymuszonych błędów w ataku, co skrupulatnie szybkimi atakami wykorzystują nasze przeciwniczki, ostatecznie pokonując nas dwudziestoma bramkami różnicy 25:45.
W całym meczy odnotowujemy 5 całkowitych przestojów i skutecznej naszej gry, z czego 18 skutecznych trafień z szybkiego ataku odnotowują goście. Wiemy, co poprawić, wyciągamy wnioski i gramy dalej. Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobyła powracająca po kontuzji, „głodna gry” Magdalena Borowiec – 10 trafień.

W meczu mieliśmy okazję zobaczyć nową zawodniczkę w naszych barwach Michalinę Ratajczyk – witamy w drużynie!