Młodzi nabierają doświadczenia

27 kwietnia 2022
Liga chłopców rocznik 2009
W niedzielne przedpołudnie nasi chłopcy prowadzeni przez Magdalenę Borowiec udali się do Piotrkowa Trybunalskiego, aby rozegrać kolejny turniej ligowy.
W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z UKS Anilana Łódź i wygraliśmy to spotkanie 12:6. Duże brawa za ten mecz należą się Dawidowi Buremu, który zdobył swoje pierwsze bramki w lidze oraz naszemu bramkarzowi Franciszkowi Malinowskiemu, który w pierwszej połowie zamurował bramkę.
W drugim meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju. Mecz zakończył się wynikiem 12:11 dla gospodarzy. Do ostatnich minut trzymał w napięciu i niewiadomej, która drużyna zejdzie z parkietu jako ta zwycięska. Cały zespół zasługuje na wielkie brawa, ale wyróżnić należy Jakuba Bekiera, który mądrze prowadził grę, a w ciężkich momentach brał na siebie odpowiedzialność. Kolejne wyróżnienie dla Wojtka Kurpety, który odważnie wchodził w pole przeciwników, wymuszając u nich błędy. W obronie na duży plus zasługuje Przemysław Peć, który skutecznie przerywał wiele akcji rywali.
Bramkarz: Franciszek MALINOWSKI